Sık Sorulan Sorular

1. Güvenli'den Kastınız Nedir ?

Çocukların yoğun olduğu ortamlarda, özellikle okul ve kreşlerde, kapı koluna çarparak veya takılarak yaşanan kazaları önlemek amacıyla İş Güvenliğine uygun olarak üretilen kapı kollarımız % 100 GÜVENLİ dir.

Ülkemizin farklı yerlerinde özellikle okullarda yaşanan kazaların küçük bir kısmı haber sitelerinde yayınlanmış, nice kazalar haber yapılmamıştır.

Zaman zaman ”ürünümüzü neden tercih ettiniz” diye sorduğumuzda aldığımız cevap ” küçük bir kaza yaşadık ” olabiliyor.

Ürünlerimizi kullananlar arasında ev kullanıcıları da var. Çocukların güvenliğini düşünen aileler de tercih edebiliyor.

Neden Kırılmaz ?

Sıradan kapı kolları avuç içiyle kavranarak açılır. Güvenli ve Kırılmaz Kapı Kollarımız parmak uçları ile kareket ettirilir ve üzerine güç uygulanamaz.

Güç uygulanmış olsa bile sağlam yapısı sayesinde insan gücüyle kırılma olasılığı yoktur. Tanıtım videolarımızdan bunu görebilirsiniz.

Montaj Nasıl Yapılır ?

Güvenli ve Kırılmaz Kapı Kolu ile birlikte, iki kolu birbirine bağlayan mil, tepe vidaları, aynasını kapıya tutturmak için vidalar ve tepe vidalarının gevşemesine engel olacak pulları tam takım olarak gelir.

Eski kollar söküldükten sonra mil, kilidin göbeğine yerleştirilir. Ayna denilen parçalar mile sürtünmeyecek şekilde ortalanır ve vidaları sıkılır. Her iki tarafta aynı işlem yapıldıktan sonra kollar mile takılır ve tepe vidaları bağlanır.

Çok sıkı yada çok gevşek olmayacak şekilde ayarlanır ve üzerine vida örtücü pul yapıştırılır.

Montajı son derece basittir.

Biz Sizi Arayalım