GÜVENLİ GÜVENLİK ÜRÜNÜ

Kapı sabitleme sistemlerinde, kalite ve güveni ön planda tutan firmamız, uzun süren ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz ürünümüzü okullarımıza sunmanın gururunu yaşıyor.

EROL KİLİT 

KAPI SABİTLEME SİSTEMİ

Okullarımızda meydana gelen parmak sıkışmaları ve kopmalarının önüne geçmek amacıyla üretilen sistem, yaralanmaların engellenmesinin yanında birçok fayda daha sağlamaktadır.

Yapılan araştırma sonuçlarında Kapı Sabitleme Sisteminin faydaları şöyle sıralanabilir.

1- Geleceğimizin teminatı olan, canımızdan daha çok kıymet verdiğimiz yavrularımızın, teneffüs saatlerinde oyun aracı olarak gördükleri kapıların duvara sabitlenmesi sonucunda, parmakları sıkışmaz ve kopmaz. En önemli faydası budur.

2- Her okulun belki her gün tamiratıyla uğraşmak zorunda olduğu, kapı kolu ve menteşelerinin bozulmasının önüne geçer.

3- Kapı kilidi, kapı kolu, kapı menteşesi, kapı pervazı gibi bozulan parçalar için her yıl ödenen binlerce liralık harcama minimum seviyeye iner.

4- Dersleri boş olan sınıflarda öğrenciler arasında istenmeyen olayların önüne geçilmiş olur.

5- İdareciler koridor kameralarından ders başladığında hangi öğretmenin derse girip hangisinin derse girmediğini Kapı Sabitleme Sistemi sayesinde görebilir.

Erol Kilit Kapı Sabitleme Sistemi kapı üzerinde hiçbir çıkıntı ve zarar verici madde yoktur. Duvar tarafındaki parçamız üzerinde yaylı bir kapak bulunur ve bu sayede duvar tarafındada bir tehlike oluşturmaz.

Erol Kilit Kapı Sabitleme Sistemi % 100 Güvenli bir üründür.

Erol Kilit Kapı Sabitleme Sistemi % 100 yerli üründür.

                                                          GÜVENLİ GÜVENLİK ÜRÜNÜ